Vue d'ensemble

İş Tanımı

Şirketimiz bünyesinde bulunan marka ve ürünlerle alakalı paydaşlarımızla iletişim görevini yerine getirecek bir ekip arkadaşı arıyoruz. Ekip arkadaşımız şirket olarak önceliğimiz olan nitelikli iletişim ve hızlı çözüm üretme misyonlarımıza cevap verebilecek, gerek kullanıcı, gerek tedarikçi ve gerekse bayiilerden gelen öneri ve geribildirimleri çözümlendirecek, gerekli merciilere iletecek. Çalışma modeli ise hibrit olacaktır.

Aradığımız Nitelikler

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Reklam ve Halkla İlişkiler alanında profesyonel tecrübesi olan,
Konuşma ve yazma düzeyinde ileri seviyede İngilizcesi olan,
Geleneksel ve dijital pazarlama ve iletişim süreçlerine hâkim,
Eş zamanlı olarak birçok projeyi yönetebilecek ve zaman yönetimi konusunda başarılı,
Kampanya iletişimi ve sosyal medya kurguları alanlarında deneyim sahibi,
Gündemi, sektörü ve pazar trendlerini yakından takip eden,
İnsan ilişkilerinde ve iletişimde başarılı,
Kozmetik ve sağlık sektöründe deneyimli,                                                                                                                                              İstanbulda ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş,
Seyahat engeli olmayan

Adaylar iş ilanımıza başvurabilirler.

 

À propos de Nurederm Kozmetik

Nurederm Kozmetik, 2011 yılından beri Türkiye'de kozmetik ve medikal estetik alanında profesyonel hizmet vermektedir. Bünyesinde İspanya, Güney Kore, Avustralya gibi ülkelerden ithal edilen 24 tane ithal marka bulunmaktadır. Bu markaların Türkiye distrübütörü Nurederm Kozmetik, bazı markalarının da yurtdışı distribütörlüğünü alarak operasyonlarını başta Almanya olmak üzere yurtdışına taşımaya başlamıştır. Böylelikle gittikçe büyüyen ve gelişen ekibe nitelikli iş gücü alım ihtiyacı artmıştır.