Genel Bakış

Yeni Bir Hayat Staj Programı Nedir?

Mey Diageo’nun büyüyen dinamik organizasyonlarına değer katacak ve başarılarını birlikte kutlayacak stajyerleri bünyesine kattığı staj programıdır.

 

Kimler Başvurabilir?

– Üniversitelerin 3. & 4. sınıflarında okuyan veya yeni mezun, – Haftada en az 3 gün, tercihen 5 gün staj programına devam edebilecek, – Hızlı Tüketim Sektöründe kariyer hedefi olan, – Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip yetenekler başvurabilir.

Önemli Tarihler Nelerdir?

Başvuru: 13 Nisan – 7 Mayıs 2021

Case study: 12 Mayıs – 1 Haziran 2021

Mülakatlar: 2 – 16 Haziran 2021

Teklif sürecine geçiş: 17 – 25 Haziran 2021

İşe başlama: 28 Haziran 2021

 

 

 

About Mey Diageo

180 ülkede, 21 pazarda faaliyet gösteren, 30 bini aşkın çalışanı ile farklı karakter zenginliklerini kucaklayan bir organizasyonuz. Geniş ürün portföyümüz, ilham veren markalarımız, farklı coğrafyaların kültürel zenginliklerini yansıtan çalışanlarımız ile geçmişin mirasını geleceğe yenileyerek taşıyan, her gün bir öncekinden daha iyiye ulaşmayı hedefleyen sektörün öncü şirketlerinden biriyiz.

Mey Diageo Türkiye organizasyonumuz da, 3.5 Milyar TL'nin üzerinde ciro, 9 fabrika, 8 satış bölge ofisi, ve 1.000’i aşkın çalışanıyla sektörün öncü şirketlerindendir.

Mey Diageo çalışanları olarak, işimizden ve işimizi yapış şeklimizden gurur duyuyoruz. Tutkumuz yüksek performanslı, dünyanın en güvenilir ve en saygın şirketlerinden biri olmak.

Organizasyonlar, kazandıkları deneyimlerin, geçirdikleri süreçlerin, DNA’larına işlenen kültür kodlarının toplamıdır. Biz de küresel bir aileyiz, 30 bini aşkın farklı çalışanımızla bir bütünüz. Herkesin bireysel özelliklerini ve ayırt edici geçmişlerini şirketimiz için bir değer olarak görüyoruz.

Geçmişin mirası ile geleceği inşa ettiğimiz yolculuğumuzda, hem markalarımızın hem de çalışanlarımızın karakterlerinden güç alıyoruz. İşimiz; vizyon sahibi, kararlılıkla ilerleyen, mükemmele odaklanan çalışanlarımızın omuzlarında yükseliyor. Bizler ‘Her gün, her yerde yaşamı kutla’ mottosuyla biraradayız. Bizim amacımız; çalışanlarımızı yetkilendirerek güçlendirmek, onlara fırsatlar ve yeni deneyimler sunmak, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda toplumsal gelişimi desteklemek ve çevreyi koruyan bir ekosistem yaratmaktır.