Overview

Nextremers Başvuruları Başlıyor!
Tüpraş Nextremers programı ile mezuniyetinden önce profesyonel çalışma hayatını deneyimler, katılacağın gelişim programı ile teknik ve kişisel gelişimine katkı sağlar, kendini ve kariyer tercihlerini keşfedeceğin, geleceğe hazırlandığın bir yolcuğa çıkarsın.

Bizimle bu yolculuğa başladığında,

Kariyerinin ilk adımını Türkiye’nin en büyük sanayi şirketinde atma şansı elde edersin,
İleri teknolojinin kullanıldığı yenilikçi bir çalışma ortamında işin uzmanlarıyla çalışırsın,
Projelerde sorumluluk alarak, profesyonel iş hayatını öğrenirsin,
Kişisel ve mesleki gelişimin için tasarlanan programlar ile yetkinliklerini keşfeder kendini geliştirirsin,
Her zaman işin bir parçası olup fikirlerini paylaşır, inisiyatif alır, yönetici ve iş arkadaşların ile iş birliği kurarsın.
Kimler başvurabilir?

2023 – 2024 öğretim yılında 3. ve 4. sınıf lisans veya yüksek lisans öğrencisiysen,
İyi derecede İngilizce biliyorsan,
Profesyonel çalışma hayatını deneyimlemek istiyorsan,
İnovasyon ve gelecek odaklı, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk bilincine sahipsen, başvuru yapabilirsin.
Değerlendirme sürecinde seni neler bekliyor?

Genel Yetenek Sınavı: ilk adım genel yetenek sınavı olacak. Analitik, sözel, sayısal ve dikkat boyutların ölçümlenecek. Bu test farklı görev ve durumlarda nasıl performans gösterebileceğini sistemli bir şekilde ölçecek.
İngilizce Sınavı: Grammar, vocabluary, reading ve listening boyutlarının ölçümlendiği bir sınav olacak. Daha önce katıldığın CEFR denkliği olan sınav sonuçlarını kabul edeceğiz. Sonucunu bizimle aşağıdaki e-mail adresi üzerinden paylaşabilirsin.
Kişilik Envanteri: Bu aşamadan sonra sonucun ne olursa olsun sonraki aşamaya geçeceksin. Bu adımda senin tercihine ilişkin güçlü ve gelişim fırsatı olabilecek yetkinliklerini önden görmek istiyoruz. Bunu öğrenmek için de küçük bir oyun oynamanı bekleyeceğiz.
Video Mülakat: Sana vereceğimiz iki konu üzerine max. 2 dakikalık videolar çekerek bize iletmeni isteyeceğiz. Videoları tek tek inceleyeceğimiz için bu aşama biraz uzun sürecek.
İK ve bölüm mülakatları: Artık yüz yüze tanışmanın vakti geldi.Son değerlendirme adımı olarak İK İş Ortaklarımız ve farklı bölüm yöneticilerinden oluşan bir ekip ile tanışacak, Seni daha yakından tanımalarını sağlayacaksın.
Peki sen başvuru sürecinin ilerleyişinden nasıl haberdar olacaksın?

Her adımın sonunda seni mail ile bilgilendireceğiz. Bu yüzden başvuru yaptığın mail adresinin gelen kutusunun  yanında junk/spam/gereksiz e-postalarını da kontrol etmeni rica ederiz. Herhangi bir sorun olması halinde [email protected] adresinden bize ulaşabilirsin.

* Teknik sorunları önlemek için Google Chrome web tarayıcısını kullanmanı öneririz.

 

About TÜPRAŞ

Dört rafinerisinde yıllık 30 milyon tonluk ham petrol işleme kapasitesine sahip olan Tüpraş; Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşu ve rafinaj sektöründeki ilk üreticisi olmanın yanında, Avrupa'nın 7'inci büyük rafineri şirketi ve Akdeniz havzasının en kompleks rafinerilerinden biri konumunda yer alıyor. 2021 yılında 2050 Karbon Nötr hedefini ve Stratejik Dönüşüm Planı’nı açıklayan şirket, ‘sürdürülebilir rafinaj, sıfır karbonlu elektrik, yeşil hidrojen ve biyoyakıtlar’ olmak üzere dört iş alanına odaklanıyor; geleceğin enerjisinde ve ülkemizin temiz enerji dönüşümünde liderlik etmeyi hedefliyor. Tüpraş Stratejik Dönüşüm Planı hakkında daha fazla bilgi için: Strateji - Tüpraş (tupras.com.tr)